Nagrody i wyróżnienia

Diamenty Forbesa
Diamenty Forbesa

W 2013 roku ZORKA Sp. z o. o. zajęła III miejsce w rankingu Diamenty Forbesa w kategorii firm o poziomie przychodów 50 – 250 mln PLN w województwie dolnośląskim. W 2017 roku ZORKA ponownie znalazła się prestiżowym gronie „Diamentów Forbesa 2017”. Tytuł ten jest potwierdzeniem pozycji wśród najlepszych firm na polskim rynku. Diamenty Forbesa to coroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie powiększały swoją wartość.

Diamenty Forbesa, III miejsce w rankingu

Puls Biznesu
Puls Biznesu

W 2013 roku ZORKA Sp. z o. o. zajęła III miejsce w rankingu Diamenty Forbesa w kategorii firm o poziomie przychodów 50 – 250 mln PLN w województwie dolnośląskim.

W 2017 roku ZORKA ponownie znalazła się prestiżowym gronie „Diamentów Forbesa 2017”. Tytuł ten jest potwierdzeniem pozycji wśród najlepszych firm na polskim rynku.

Diamenty Forbesa to coroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie powiększały swoją wartość.

Puls Biznesu, Przynależność do elitarnego klubu Gazel Biznesu

Biznes Meble.pl
Biznes Meble.pl

W rankingu największych producentów mebli miesięcznika „Biznes Meble.pl” ZORKA zajęła 34 miejsce w rankingu ogólnokrajowym i 3 miejsce w województwie dolnośląskim. Ranking opiera się na następujących kryteriach:

  • ROA
  • ROE
  • ROS
  • wskaźnik zadłużenia ogółem
  • wskaźnik płynności bieżącej.

Diamenty Forbesa, III miejsce w rankingu