Oferty pracy

ZORKA Sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży meblarskiej. Istniejemy na rynku ponad 70 lat. Jako jedni z pierwszych w Polsce rozpoczęliśmy współpracę z firmą IKEA i od ponad 40 lat pomagamy w ten sposób podnosić komfort życia. Poszukujemy pracowników utalentowanych i zaangażowanych w swoją pracę, którzy przyczynią się do budowania sukcesu Naszej Firmy.

Jeśli interesuje Cię :

  • ciekawa i pełna wyzwań praca w prężnie rozwijającej się Firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • dobra atmosfera pracy i wsparcie osób z dużym doświadczeniem

to prześlij swoją aplikację na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Dysponujemy nowoczesnym i uniwersalnym parkiem maszynowym, który pozwala nam produkować meble i komponenty meblowe w dowolnych kształtach i gabarytach: toczone, giętoklejone, okleinowane. Nasze projekty i produkcję nadzorują osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. W produkcji stosujemy najnowocześniejsze technologie. Daje to gwarancję, że Nasze wyroby są bezpieczne i trwałe w użytkowaniu.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się Firmie
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, karta Multisport, Kafeteria MyBenefit, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe, świadczenia z ZFŚS)
  • wdrożenie i pełne wsparcie przy wprowadzaniu w powierzone obowiązki

Od kandydatów oczekujemy:

  • dokładności i dobrej organizacji pracy
  • umiejętności pracy w zespole
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • wykonywanie czynności w procesach produkcji mebli polegających m.in. na rozkroju płyt, lakierowaniu elementów, pakowaniu gotowych wyrobów
  • realizacja planu produkcyjnego zgodnie z wymaganiami jakościowymi, ilościowymi i terminowymi

CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można przesłać na adres rekrutacja@zorka.pl lub składać w siedzibie przy ul. Meblowej 5.

Telefon kontaktowy 756458935/937

OPERATOR CNC