Produkcja

Nasza firma dysponuje bardzo szerokimi możliwościami produkcji mebli i komponentów meblowych. Wieloletnie doświadczenie w branży drzewnej i meblarskiej pozwoliło nam na stworzenie organizacji, którą cechuje nowoczesny park maszynowy, zgrany zespół otwarty na innowacyjne rozwiązania. Nasze projekty i produkcję nadzorują osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. To wszystko daje nam pewność, że dostarczane produkty spełnią Państwa oczekiwania.

Nasz park maszynowy oparliśmy na wiodących producentach maszyn dla branży meblarskiej. Dysponujemy nowoczesnym i uniwersalnym parkiem maszynowym, który pozwala nam produkować meble i komponenty meblowe w dowolnych kształtach i gabarytach: toczone, giętoklejone, okleinowane. Stosowane przez nas materiały to: drewno, płyty wiórowe, mdf, hdf. Uszlachetnianie powierzchni wykonujemy na liniach lakierniczych: walcowych, natryskowych.

W produkcji stosujemy najnowocześniejsze technologie. Daje to gwarancję, że Nasze produkty są bezpieczne i trwałe w użytkowaniu. Stosowane technologie opieramy na najlepszych dostępnych na rynku materiałach. Aby mieć pewność, że dostarczamy produkty i komponenty najwyższej jakości wykonujemy liczne badania: chemiczne i odpornościowe w certyfikowanych laboratoriach. Powłoki lakiernicze wykonane są bezpiecznymi dla użytkownika i środowiska lakierami, które gwarantują długie i bezproblemowe użytkowanie Naszych produktów.