Kariera

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, przyślij nam swoje CV oraz list motywacyjny. Napisz dlaczego mamy zatrudnić właśnie Ciebie.

Analizujemy wszystkie przysłane aplikacje. Jeżeli zainteresuje nas właśnie Twoja oferta, zadzwonimy i zaprosimy Cię na indywidualną rozmowę.

Od kandydatów oczekujemy:

  • zaangażowania
  • sumienności
  • wiedzy
  • doświadczenia.

Zapraszamy do Działu Personalnego w naszej siedzibie w Jeleniej Górze przy ul. Meblowej 5 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00 lub do kontaktu telefonicznego pod numerem 75 64 58 935/937.

W sprawie :

  • wakatów na stanowiskach produkcyjnych prześlij nam swoją aplikację na e-mail : rekrutacja@zorka.pl
  • wakatów na pozostałych stanowiskach prześlij nam swoją aplikację na e-mail : kariera@zorka.pl

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez ZORKA Sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZORKA Sp. z o.o. w Jeleniej Górze (administratora danych) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, RODO).”

„Wyrażam także zgodę na przetwarzanie przez ZORKA Sp. z o.o. w Jeleniej Górze (administratora danych) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia dalszych rekrutacji, w okresie do zakończenia następnego roku kalendarzowego licząc od daty przekazania do administratora danych moich dokumentów.”