Współpraca

Obecny kształt firmy ZORKA sp. z o.o. to wynik ponad 65-letniej tradycji w tworzeniu produktów drewnianych oraz współcześnie intensywnej współpracy z istotnym partnerem biznesowym – szwedzką firmą IKEA.

Nasze doświadczenie i tradycja to przede wszystkim produkcja asortymentu wykonanego z drewna. Partnerem IKEA zostaliśmy w 1980 roku dostarczając drobną galanterię drzewną oraz klocki i zabawki wykonane z drewna. Stopniowo przekształciliśmy naszą produkcję z galanterii drzewnej i zabawek na meble. Aktualnie całość produkcji obejmują meble. Do ich produkcji używa się drewna litego: buk, brzoza, sosna oraz wysokiej, jakości płyt wiórowej, MDF, HDF, które dzięki nowoczesnej technologii lakierowania otrzymują nowoczesne kolory oraz wysoką odporność powierzchni.

Współpraca firm ZORKA i IKEA obejmuje całościowy proces tworzenia mebla, który spełnia oczekiwania klienta począwszy od stworzenia modelu, po ostateczny proces produkcji i pakowania. W działania te zaangażowani są wysokiej klasy projektanci i technolodzy. Angażując się we współpracę z firmą IKEA zakładamy wieloletni horyzont czasowy i budowanie obustronnych korzyści.