Kierownik Wydziału

ZORKA Sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży meblarskiej. Istniejemy na rynku ponad 70 lat. Jako jedni z pierwszych w Polsce rozpoczęliśmy współpracę z firmą IKEA i od ponad 35 lat pomagamy w ten sposób podnosić komfort życia. Poszukujemy pracowników utalentowanych i zaangażowanych w swoją pracę, którzy wspólnie przyczynią się do budowania sukcesu Naszej Firmy.

Jeśli interesuje Cię :

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ciekawa i pełna wyzwań praca w prężnie rozwijającej się Firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego

to prześlij swoją aplikację na stanowisko:

KIEROWNIK WYDZIAŁU

Zakres obowiązków:

  • organizacja i kontrola procesu produkcji (jakość, terminowość, bezpieczeństwo)
  • bieżąca kontrola wydajności produkcji i terminowości wykonywania zleceń
  • odpowiedzialność za terminową realizację planu produkcyjnego
  • monitorowanie przestrzegania technologii
  • właściwa gospodarka materiałami, analiza ich zużycia, analiza stanu technicznego sprzętu
  • utrzymywanie w dobrym stanie technicznym linii i urządzeń produkcyjnych, egzekwowanie od pracowników właściwej ich eksploatacji i okresowych czynności przeglądowych i naprawczych
  • podejmowanie działań mających na celu optymalizację procesów
  • zarządzanie podległymi pracownikami, organizacja i nadzór pracy, motywowanie do efektywnej pracy
  • bieżąca kontrola i podnoszenie produktywności podległych pracowników
  • nadzór i dbałość nad powierzonym mieniem
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i P.POZ.
  • raportowanie do bezpośredniego przełożonego

Nasze wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu min. 50-osobowym zespołem pracowników
  • znajomość zasad dokumentacji produkcyjnej
  • umiejętność analizy i optymalizacji procesu produkcyjnego
  • mile widziana wiedza z zakresu prac lakierniczych oraz umiejętność obsługi urządzeń wykorzystywanych na terenie lakierni
  • posiadanie zdolności samoorganizacji pracy własnej i podległego personelu
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność koordynowania pracy różnych działów produkcji
  • sumienność, dokładność i systematyczność
  • umiejętność planowania
  • operatywność i sprawność działania,
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, ustalania priorytetów w zmiennych warunkach
  • zdolność przyswajania wiedzy technicznej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • podstawowa znajomość MS Office

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZORKA Sp. z o.o. w Jeleniej Górze (administratora danych) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, RODO).

Wyrażam także zgodę na przetwarzanie przez ZORKA Sp. z o.o. w Jeleniej Górze (administratora danych) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia dalszych rekrutacji, w okresie do zakończenia następnego roku kalendarzowego licząc od daty przekazania do administratora danych moich dokumentów.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: +48 756466303