Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, przyślij nam swoje CV oraz list motywacyjny. Napisz dlaczego mamy zatrudnić właśnie Ciebie.
Analizujemy wszystkie przysłane aplikacje. Jeżeli zainteresuje nas właśnie Twoja oferta, zadzwonimy i zaprosimy Cię na indywidualną rozmowę.
Od kandydatów oczekujemy:

  • zaangażowania
  • sumienności
  • wiedzy
  • doświadczenia.

Zapraszamy do Działu HR w naszej siedzibie w Jeleniej Górze przy ul. Dworcowej 19 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00 lub do kontaktu telefonicznego pod numerem 75 64 66 303.
W sprawie :


Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych klauzuli :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZORKA Sp. z o.o. w Jeleniej Górze (administratora danych) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, RODO).

Wyrażam także zgodę na przetwarzanie przez ZORKA Sp. z o.o. w Jeleniej Górze (administratora danych) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia dalszych rekrutacji, w okresie do zakończenia następnego roku kalendarzowego licząc od daty przekazania do administratora danych moich dokumentów.”