Aktualności

  • W sierpniu 2015, jak co roku w tym okresie,  odbył się  piknik dla pracowników naszego przedsiębiorstwa i ich rodzin. W tym roku firma obchodziła dodatkowo Jubileusz 65-lecia istnienia, co skłoniło nas do zorganizowania naszym pracownikom jeszcze ciekawszej zabawy i wypoczynku tego dnia.
    Odbył się także coroczny turniej piłki nożnej o „Puchar Prezesa” rozegrany między drużynami pracowników ZORKA.
    Dzieci mogły skorzystać z przygotowanego dla nich placu zabaw, a rodzice z zajęć sportowych promujących zdrowy styl życia.
    Zaprosiliśmy również na szkolenia z zakresu bezpieczeństwa przeciwpożarowego i ratownictwa medycznego.
  • W styczniu 2014 roku rozpoczęliśmy budowę nowej hali przy ulicy Meblowej 5, inwestycja ta to kolejne duże wyzwanie, które stoi przed naszą firmą. Jest to hala, która swoją konstrukcją będzie łączyć się z obecnym budynkiem i będzie to ok. 7 tys. m2, znajdować się będzie w niej pakownia oraz magazyn wyrobów gotowych.budowa1

 

  • We wrześniu 2013 r odbył się piknik pod hasłem „Zorka – dbamy o bezpieczeństwo przeciwpożarowe”. Podczas wspólnego spotkania pracowników przedsiębiorstwa i ich rodzin, przypominaliśmy sobie zasady bezpiecznego używania ognia i środków przeciwpożarowych. Odbył się także coroczny turniej piłki nożnej o „Puchar Prezesa”.Piknik 4

Nasze zakłady

Nasze zakłady

zorka dworcowa

Nasza firma to trzy zakłady produkcyjne. Produkujemy meble znane na całym świecie. Posiadamy wysoce wykwalifikowanych pracowników.