Dlaczego warto do nas dołączyć?

Ponad 70 lat tradycji to gwarancja stabilnego zatrudnienia i możliwość zdobycia doświadczenia od wysoko wykwalifikowanej kadry.

Współpraca ze szwedzkim koncernem IKEA to dostęp do najnowszych technologii dzięki, którym praca w naszej Firmie jest zarówno ciekawa i rozwijająca jak i pełna wyzwań.

Wytwarzane przez nas produkty dostępne są w sieci sklepów IKEA na całym świecie co daje podstawy do satysfakcji z wykonywanej pracy.

Dzięki wysokiej jakości naszej pracy jesteśmy laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień w branżowych i ogólnopolskich konkursach i rankingach, co potwierdza naszą wysoką pozycję rynkową.

Wspieramy rozwój naszych pracowników, umożliwiając im udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, targach branżowych czy konferencjach.

Oferujemy możliwość skorzystania z karty Multisport w wybranych obiektach sportowo-rekreacyjnych;

W ramach zawartych przez Spółkę umów, pracownicy mają możliwość korzystania z atrakcyjnych ubezpieczeń grupowych oraz dodatkowej prywatnej opieki medycznej;

Zapewniamy dla każdego pracownika dostęp do kafeterii Mybenefit, w którym każdy użytkownik może wybrać najbardziej odpowiadające benefity.