Pracownik produkcji

ZORKA Sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży meblarskiej. Istniejemy na rynku prawie 70 lat. Jako jedni z pierwszych w Polsce rozpoczęliśmy współpracę z firmą IKEA i od 35 lat pomagamy w ten sposób podnosić komfort życia. Poszukujemy pracowników utalentowanych i zaangażowanych w swoją pracę, którzy wspólnie przyczynią się do budowania sukcesu Naszej Firmy.

Jeśli cechuje Cię zaangażowanie, sumienność, posiadasz wiedzę i doświadczenie to prześlij nam aplikację na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w branży meblarskiej/drzewnej
  • doświadczenia w firmie produkcyjnej
  • dokładności i dobrej organizacji pracy
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym

 


Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się Firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego

 

Aplikuj i dołącz do Nas !
 

Oferty w postaci listu motywacyjnego i CV można składać w Dziale HR lub przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dołączoną klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez ZORKA Sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: +48 756466303